PROF. DR. LIUDVIKA MEŠKAUSKAITĖ

- Sveikatos teisė

- Valstybės tarnyba

- Žiniasklaidos teisė

Doc. dr. Liudvika Meškauskaitė specializuojasi žiniasklaidos teisės bei žmogaus teisių srityje. Ji turi ilgametės patirties praktinėje veikloje. Lektorė jau tris dešimtmečius dirba advokate.
Buvo Lietuvos Respublikos Advokatūros pirmininko pavaduotoja, ilgą laiką ji buvo Lietuvos Radijo ir televizijos komisijos narė, Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo tarybos narė, dirbo Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso rengimo darbo grupėje bei Visuomenės informavimo įstatymo rengimo darbo grupėje. Liudvika Meškauskaitė yra Lietuvos Respublikos Seimo ir Jungtinių tautų vystymo programos žmogaus teisių veiksmų plano projekto (HURIST) pranešimo apie žmogaus teisių padėtį Lietuvoje bendraautorė.
Lektorė žiniasklaidos teisės kursą skaito nuo 1999 m., o Vilniaus universiteto Teisės fakultete - nuo 2006 m. 2004 m. lektorė išleido monografiją „Žiniasklaidos teisė“.