Doc. dr. Aistė Medelienė

medeliene

- Mokesčių teisė

- Muitų teisė

Doc. dr. Aistė Medelienė specializuojasi mokesčių ir muitų teisėje. Ji turi ilgametės patirties praktinėje veikloje. Lektorė 11 metų dirbo Mokestinių ginčų komisijoje prie LR Vyriausybės. Nuo 2011 metų vidurio dirba advokate advokatų kontoros „LAWIN Lideika, Petrauskas, Valiūnas“ finansų ir mokesčių praktikos grupėje.

Lektorė nuo 2005 metų dėsto Vilniaus universiteto Teisės fakultete. Dieninio skyriaus studentams ji veda Muitų teisės paskaitas, taip pat yra magistro darbų gynimo ir baigiamojo egzamino komisijų narė. Nuo 2008 metų skaito kursą „Europos Sąjungos finansų ir mokesčių teisė“ Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos magistro studijų studentams.

Doc. dr. Aistė Medelienė aktyviai dalyvauja ir Europos Administracinių Teismų Teisėjų Asociacijos veikloje. Nuo 2009 metų ji yra Mokesčių teisės darbo grupės narė, o nuo 2011 metų spalio mėnesio – šios grupės vadovė.