photo 

Apie mus

2012 metais Vilniuje pradėjo veiklą Vilniaus universiteto Teisės fakulteto mokymo centras. Jame suburtos didelės geriausių įvairių teisės sričių žinovų – lektorių pajėgos.  Centras reguliariai rengia seminarus, mokymus, konferencijas įvairiais aktualiais teisės klausimais, mokymų dalyvius supažindina su  naujausiais teisės aktų pakeitimais.

„Mūsų Fakulteto dėstytojai ir iki šiol vesdavo nemažai mokymų teisės temomis skirtingose mokymų organizavimo įmonėse. Nusprendėme juos suburti į VU Teisės fakulteto mokymo centrą ir pasiūlyti teisės srityje dirbantiems, ar teisės klausimais besidomintiems aukščiausios klasės profesionalų mokymus. Tikiu, kad mūsų seminarų dalyviai iš mokymų gaus didžiausią naudą, ras atsakymus į visus jiems kylančius klausimus, išmoks savo tiesioginiame darbe taikyti naujausius teisės aktus,“ – sako Vilniaus universiteto Teisės fakulteto dekanas prof. dr. Tomas Davulis.

VU Teisės fakulteto mokymo centro misija organizuoti ir teikti kokybiškas bei visuotinai pripažintas teisės srities mokymo paslaugas, siekiant geriausiai tenkinti visuomenės ir valstybės poreikius.

VU Teisės fakulteto mokymo centro vizija tapti pirmu pasirinkimu Lietuvos rinkoje ieškant teisės srities mokymų.

VU Teisės fakulteto mokymo centro vertybės:

- Tarpusavio pagarba ir pasitikėjimas. Gerbdami kito asmens minties laisvę siekiame užtikrinti kolegialumą ir abiems pusėms naudingą bendradarbiavimą.

- Aukšta akademinė kompetencija ir profesionalumas. Tik savo srities profesionalai sugeba išugdyti veiklų ir atsakingą specialistą, dėl šios priežasties skatiname savo personalą nuolatos tobulėti profesinėje srityje.

- Lyderystė. Įvairiapusiškai siekiame išsaugoti visuotinį pripažinimą ir per ilgą laikotarpį susiformavusį prestižinės mokymo įstaigos vardą. 


Vilniaus universiteto Teisės fakulteto mokymo centras kaip Vilniaus universiteto padalinys yra įtrauktas į Valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą.

Mūsų pažymėjimai yra pripažinti Lietuvos advokatūros. Advokatams ir advokatų padėjėjams yra skiriami kvalifikaciniai balai už dalyvavimą mūsų organizuojamuose mokymuose.