aud sumazinta 

VU TF Mokymo centras organizuoja išorinius teisinius mokymus. Mokymų metu aptariami aktualiausi skirtingų teisės šakų probleminiai klausimai, pavyzdžiui: civilinio proceso naujovės, autorių teisių aktualijos, įmonių teisės problemos, darbo drausmės pažeidimai, darbo tarybos ir kita. Mokymai vyksta virtualiai (Microsoft Teams programa).

 

VU TF Mokymo centras taip pat organizuoja vidinius teisinius mokymus, kuriuos gali užsakyti pavieniai asmenys, įmonės, įstaigos, organizacijos ir pan. Tokių mokymų tema, turinys ir trukmė priklauso nuo kliento poreikių. Mokymus veda žinomi skirtingų teisės sričių specialistai.

ĮRODINĖJIMO PRIEMONĖS LIETUVOS CIVILINIAME PROCESE

Mokymų metu bus:

1) analizuojama CPK įtvirtinto įrodinėjimo priemonių sąrašo problematika ir jo įtaka įrodinėjimo priemonių leistinumo klausimo vertinimui;

2) aptariamos pagrindinės įrodinėjimo priemonės (rašytiniai (įskaitant elektroninę formą) įrodymai, žodiniai įrodymai, ekspertizės aktas), jų vertinimo taisyklės, leistinumo klausimai, taisyklių taikymo ir aiškinimo teisminė praktika.

Mokymus veda: advokatė dr. Eglė Zemlytė

Eglė Zemlytė  jau daugiau nei 10 metų dėsto Vilniaus universiteto Teisės fakultete (socialinių mokslų daktaro laipsnis suteiktas 2012 metais). Jos pagrindinės ekspertinių ir mokslinių tyrimų kryptys – civilinio proceso teisė, arbitražo teisė, tarptautinė privatinė teisė, civilinė atsakomybė. Studentams Teisės fakultete Eglė Zemlytė dėsto civilinio proceso teisės, arbitražo teisės bei įrodymų ir įrodinėjimo civiliniame procese dalykus. Eglė Zemlytė taip pat yra sukaupusi beveik 20 metų praktinio teisinio darbo patirtį, yra įrašyta į Lietuvoje praktikuojančių advokatų sąrašą, taip pat nagrinėja verslo ir civilinius ginčus kaip šalių paskirta ar pirmininkaujanti arbitrė.

Trukmė: 4 ak. val.

Į mokymų kainą įskaičiuota: mokymų skaidrės, pažymėjimas

Vieta: online, Microsoft Teams

Renginio informacija

Pradžia: 2023-05-24 10:00
Pabaiga: 2022-05-24 13:00
Dalyvių skaičius Neribota
Kaina 60.00EUR