aud sumazinta 

VU TF Mokymo centras organizuoja išorinius teisinius mokymus. Mokymų metu aptariami aktualiausi skirtingų teisės šakų probleminiai klausimai, pavyzdžiui: civilinio proceso naujovės, autorių teisių aktualijos, įmonių teisės problemos, darbo drausmės pažeidimai, darbo tarybos ir kita. Mokymai vyksta virtualiai (Microsoft Teams programa).

 

VU TF Mokymo centras taip pat organizuoja vidinius teisinius mokymus, kuriuos gali užsakyti pavieniai asmenys, įmonės, įstaigos, organizacijos ir pan. Tokių mokymų tema, turinys ir trukmė priklauso nuo kliento poreikių. Mokymus veda žinomi skirtingų teisės sričių specialistai.

AUTORIŲ TEISĖS: NAUJAUSI ĮSTATYMO PAKEITIMAI IR EUROPOS SĄJUNGOS TEISINGUMO TEISMO PRAKTIKA

2022 m. priimti Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo pakeitimai, kuriais modifikuota galiojanti autorių teisių sistema. Lietuvos autorių teisėje atsiras nauji teisių subjektai ir naujos saugomos teisės, įvedama visa eilė naujų teisių apribojimų, pirmą kartą nustatomas itin reikšmingas išplėstinis kolektyvinis administravimas ir kiti svarbūs pokyčiai. Seminaro lektorius, kuris buvo Autorių teisių įstatymo pakeitimo projekto rengimo grupės narys, pristatys pakeitimus ir paaiškins jų kontekstą, prasmę bei teisines pasekmes.     

Antroje seminaro dalyje bus pristatyta naujausia Europos Sąjungos Teisingumo Teismo praktika. Paskutinius kelerius metus Teisingumo Teismas buvo itin aktyvus ir priėmė daug sprendimų, sukeliančių svarbias teisines pasekmes bei harmonizuodamas sritis, kurios iki šiol ES direktyvose nebuvo paliestos.

Trukmė: 4 ak. val.

Lektorius: Dr. Ramūnas Birštonas yra Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Privatinės teisės katedros profesorius ir advokatas, besispecializuojantis autorių teisės ir kitų intelektinės nuosavybės teisių srityje. Lektorius yra Autorių teisių ir gretutinių teisių komisijos pirmininkas, knygų „Intelektinės nuosavybės teisė“ ir „Intelektinės nuosavybės apsauga kūrybinėse industrijose“ bei daugelio straipsnių autorių tema autorius ar bendraautorius. Taip pat lektorius buvo Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo pakeitimų rengimo grupės narys. R. Birštonas turi 19 metų akademinio dėstymo patirtį ir nuolat veda seminarus teisėjams, advokatams ir kitiems specialistams.

Į mokymų kainą įskaičiuota: mokymų medžiaga, pažymėjimas.

Vieta: online, Microsoft Teams.

Renginio informacija

Pradžia: 2023-04-21 9:00
Pabaiga: 2023-04-21 12:30
Dalyvių skaičius Neribota
Kaina 60.00EUR