aud sumazinta 

KOMERCINIŲ PASLAPČIŲ IR KONFIDENCIALIOS INFORMACIJOS APSAUGA: NAUJASIS REGLAMENTAVIMAS IR TEISMŲ PRAKTIKA (MOKYMAI VYKS KAUNE)

Mokymai yra pirmiausiai orientuoti į teisinį išsilavinimą turinčius privačių įmonių ir valstybės bei savivaldybių institucijų darbuotojus, teisininkus. Mokymų metu bus aptarti svarbiausi teisinio reguliavimo pasikeitimai, kurie yra susiję su komercinių paslapčių ir konfidencialios infomacijos apsauga. Taip pas bus aptarta kas yra laikoma konfidencialia informacija ar komercine paslaptimi. Mokymų metų daug dėmesio bus skirta Lietuvos teismų formuojamai praktikai dėl konfidencialios informacijos ir komercinių paslapčių apsaugos.

 Mokymus veda: advokatas Ramūnas Birštonas

Dr. Ramūnas Birštonas yra Vilniaus universiteto Teisės fakulteto partnerystės profesorius, teisės mokslininkas, praktikuojantis advokatas, yra dirbęs privačių įmonių teisininku, taip pat Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininko patarėju. Taip pat jis yra Lietuvos autorių teisių ir gretutinių teisių komisijos pirmininkas. R. Birštonas turi daugiau kaip 14 metų dėstymo aukštųjų mokyklų studentams praktiką dėstydamas civilinės teisės ir intelektinės nuosavybės teisės kursus. Taip pat jis nuolat veda mokymus ir seminarus teisėjams ir advokatams, taip pat kitų specialistų auditorijoms įvairiomis aktualiomis civilinės teisės temomis (sutarčių, daiktinės teisės, intelektinės nuosavybės apsaugos ir kt.). Specializacija: civilinė teisė, intelektinės nuosavybės teisės.

Seminaro trukmė - 4 ak. val.

Į mokymų kainą įskaičiuota: mokymų medžiaga, kavos pertrauka; VU TF Mokymų centro pažymėjimas.

Mokymų vieta: bus tikslinama

Renginio informacija

Pradžia: 2019-03-22 9:00
Pabaiga: 2019-03-22 12:30
Dalyvių skaičius 60
Registracija iki 2019-03-22
Kaina 90.00EUR
Vieta VU Teisės fakultetas, 302 auditorija

Kaina grupei

Dalyvių skaičius Kaina/asmeniui (EUR)
3 81.00