Doc. dr. Jurgita Paužaitė-Kulvinskienė

pauzaite

- Administracinė teisė ir procesas

Docentė Jurgita Paužaitė-Kulvinskienė – teisininkė, viešosios teisės teisėtyrininkė. Specializuojasi viešojo valdymo ir administracinės teisės, administracinės atsakomybės, administracinio proceso teisės, paveldo teisės, rinkos valstybinio reguliavimo ir viešųjų infrastruktūrų teisės srityse. Vedė praktinius-teorinius mokymus advokatams, valstybės (VRM sistemos) ir vietos savivaldos institucijų tarnautojams. Šiuo metu dirba Vilniaus universitete Viešosios teisės katedros docente. Nuo 2009 metų bendradarbiauja su ES Teisingumo teismu. Doc. dr. Jurgita Paužaitė-Kulvinskienė dalyvauja Europos administracinių teismų asociacijos veikloje. Lektorė yra dirbusi LR teisingumo ministerijoje, Teisės institute, vadovavo Vokietijos teisės centrui. Ji stažavosi Vokietijoje: Backer&McKenzie advokatų kontoroje (2000 m.), administraciniuose teismuose (Verwaltungsgericht Hannover – 2000 m., Verwaltungsgerichtshof Baden-Württemberg – 2007 m.), J.W. Goethe Universitete Frankfurte prie Maino (2000 m.), Heidelberge Makso Planko viešosios lyginamosios ir tarptautinės teisės institute (2003 m., 2007m., 2011 m.).