Dr. Marius Jakutavičius

- Intelektinės nuosavybės teisė

- Patentų teisė

- Konkurencijos teisė

Lektorius specializuojasi intelektinės nuosavybės teisėje. 2005-2006 metais studijavo Vokietijoje, Miuncheno intelektinės nuosavybės teisės centre ir įgijo tarptautinį intelektinės nuosavybės teisės magistro laipsnį. Tais pačiais metais stažavosi Europos patentų biure. 2009 metų pradžioje apgynė daktaro disertaciją tema „Apsauga nuo nesąžiningos konkurencijos: produktų imitavimo atvejai“.

Nuo 2003 metų daktaras Marius Jakutavičius dirba VU Teisės fakultete. Lektorius Fakulteto studentams skaito intelektinės nuosavybės teisės paskaitas ir veda prievolių teisės seminarus, taip pat veda Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės teisės seminarus Erasmus studentams.

2003 - 2009 metais Marius Jakutavičius dirbo advokatų kontoroje LAWIN Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai". 2011 metais lektorius vadovavo Intelektinės nuosavybės teisės studijai Mokslo ir Technologijų parke Technopolis.