dr. Ugnė Gailiūnienė

- Administracinė teisė

- Administracinis procesas

foto

Lekt. dr. Ugnė Gailiūnienė – specializuojasi administracinės teisės, viešojo administravimo, administracinio proceso srityse. 2013 m. Vilniaus universitete Teisės fakultete apsigynė socialinių mokslų srities teisės mokslo krypties disertaciją tema „Atsakomybė už viešojo administravimo subjektų asmenims padarytą žalą Lietuvoje“ Nuo 2007 m. veda studentams administracinės teisės seminarus, vadovauja studentų rašto darbams, yra paskelbusi keletą straipsnių administracinės teisės tematika, nuolat dalyvauja mokslinėse konferencijose ir kitoje mokslinėje veikloje.

Teisininkė nuo 2003 m. dirba Vidaus reikalų ministerijoje Teisės departamente. Darbe dalyvauja rengiant teisės aktų, reglamentuojančių viešąjį administravimą, vietos savivaldą, viešąjį saugumą, valstybės tarnybą projektus, nuolat teikia konsultacijas tokių teisės aktų taikymo ir aiškinimo klausimais, atstovauja ministerijai ir valstybei administraciniuose ir bendrosios kompetencijos teismuose.