aud sumazinta 

Renginiai

BENDROVĖS VISUOTINIO AKCININKŲ SUSIRINKIMO SPRENDIMŲ NEGALIOJIMO PAGRINDAI IR PROBLEMINIAI KLAUSIMAI

Pradžia:
2020-05-25 13:30
Pabaiga:
2020-05-25 0:00
Registracija iki:
2020-05-24
Vieta:
40
Kaina:
90.00EUR

Mokymų metu bus aptariami teisiniai pagrindai, dėl kurių bendrovės visuotinio akcininkų susirinkimo sprendimai gali būti pripažįstami negaliojantys. Nagrinėjant probleminius klausimus bus diskutuojama, kokiais atvejais turėtų būti ginamas privatus akcininko, ginčijančio priimtą sprendimą, interesas, o kokiais atvejais turėtų būti saugomas bendrovės interesas (akcininkų, kreditorių, darbuotojų ir kitų suinteresuotų subjektų interesų išraiška). Mokymų metu taip pat bus atkreipiamas dėmesys į sprendimo formalizavimą (protokolas) ir jo teisinę reikšmę. Lektorius taip pat aptars akcininko turimo akcijų kiekio reikšmę ginčijant sprendimus ir įrodinėjant teisinį suinteresuotumą bylos baigtimi. Mokymų metu taip pat bus analizuojami visuotinio akcininkų susirinkimo organizavimo tvarkos pažeidimų bei turinio trūkumai bei jų įtaka priimtų sprendimų galiojimui ir negaliojimui. 

Veda: advokatas dr. Paulius Miliauskas

Trukmė: 4 ak. val.

Į mokymų kainą įskaičiuota: mokymų medžiaga, kavos pertrauka, pažymėjimas.

Dėmesio ! 3 ir daugiau dalyvių taikome 10% nuolaidą.

Vieta: VU TF Leono Sapiegos auditorija  (III aukštas). Adresas: Saulėtekio al. 9 - I rūmai.

KOMERCINIŲ PASLAPČIŲ REGULIAVIMAS IR NAUJAUSIA TEISMŲ PRAKTIKA

Pradžia:
2020-06-05 9:00
Pabaiga:
2020-06-05 12:30
Registracija iki:
2020-06-05
Vieta:
Neribota
Kaina:
90.00EUR

Mokymai skirti privačių įmonių ir valstybės bei savivaldybių institucijų darbuotojams, teisininkams. Mokymų metu bus išsamiai aptarti teisinio reguliavimo pasikeitimai, kurie yra susiję su Europos Sąjungos direktyvos dėl komercinių paslapčių įgyvendinimu Lietuvos teisėje. Taip pas bus aptarta kas yra laikoma konfidencialia informacija ar komercine paslaptimi. Mokymų metų itin didelis dėmesys skiriamas Lietuvos teismų formuojamai praktikai dėl konfidencialios informacijos ir komercinių paslapčių apsaugos.

 Veda: advokatas dr. Ramūnas Birštonas

Ramūnas Birštonas yra Vilniaus universiteto Teisės fakulteto partnerystės profesorius, teisės mokslininkas, praktikuojantis advokatas, yra dirbęs privačių įmonių teisininku, taip pat Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininko patarėju. Taip pat jis yra Lietuvos autorių teisių ir gretutinių teisių komisijos pirmininkas. R. Birštonas turi daugiau kaip 14 metų dėstymo aukštųjų mokyklų studentams praktiką dėstydamas civilinės teisės ir intelektinės nuosavybės teisės kursus. Taip pat jis nuolat veda mokymus ir seminarus teisėjams ir advokatams, taip pat kitų specialistų auditorijoms įvairiomis aktualiomis civilinės teisės temomis (sutarčių, daiktinės teisės, intelektinės nuosavybės apsaugos ir kt.). Specializacija: civilinė teisė, intelektinės nuosavybės teisės.

Temos:

1. Komercinių paslapčių reikšmė ir santykis su kitomis intelektinės nuosavybės teisėmis.

2. Teisinės apsaugos šaltiniai (tarptautiniai, Europos Sąjungos ir nacionaliniai)

3. Komercinių paslapčių ir konfidencialios insformacijos samprata

4. Teisėtas ir neteisėtas komercinių paslapčių naudojimas

5. Komercinių paslapčių apsaugos ypatumai įmonės santykiuose su darbuotojais ir buvusiais darbuotojais

6. Komercinių paslapčių pažeidimo atveju taikomi gynimo būdai

Trukmė: 4 ak. val.

Į mokymų kainą įskaičiuota: mokymų medžiaga, kavos pertrauka; pažymėjimas.

Dėmesio! 3 ir daugiau dalyvių taikome 10% nuolaidą.

 Vieta: VU Teisės fakultetas, 302 aud., Saulėtekio al. 9 (I)