aud sumazinta 

VU TF Mokymo centras organizuoja išorinius teisinius mokymus. Mokymų metu aptariami aktualiausi skirtingų teisės šakų probleminiai klausimai, pavyzdžiui: civilinio proceso naujovės, autorių teisių aktualijos, įmonių teisės problemos, darbo drausmės pažeidimai, darbo tarybos ir kita. Mokymai vyksta virtualiai (Microsoft Teams programa).

 

VU TF Mokymo centras taip pat organizuoja vidinius teisinius mokymus, kuriuos gali užsakyti pavieniai asmenys, įmonės, įstaigos, organizacijos ir pan. Tokių mokymų tema, turinys ir trukmė priklauso nuo kliento poreikių. Mokymus veda žinomi skirtingų teisės sričių specialistai.

ĮMONĖS VADOVO IR AKCININKO ASMENINĖ ATSAKOMYBĖ UŽ MOKESTINIUS PAŽEIDIMUS

Mokymų metu bus:

1) analizuojama šiuo metu sparčiai besiformuojanti VMI ir teisminė praktika, kai įmonės vadovui ir (ar) akcininkui asmeniškai yra perkeliamos bendrovės mokestinės prievolės;

2) aptartos mokestinių prievolių perkėlimui įmonės vadovui ir (ar) akcininkui sąlygos;

3) analizuojamos konkrečios praktinės situacijos ir pavyzdžiai bei pateikiamos rekomendacijos, kaip išvengti rizikos dėl mokestinių prievolių perkėlimo.

Mokymus veda: advokatas dr. Povilas Gruodis.

Mokymai ypač aktualūs mokesčių teisės praktikams, kurie savo kasdieninėje veikloje susiduria su mokestiniais ginčais, apmokestinimo reglamentavimo taikymo ir aiškinimo problemomis, probleminiais mokesčių administravimo klausimais.

Povilui Gruodžiui 2017 m. socialinių mokslų (teisės – 01 S) daktaro laipsnis Vilniaus universiteto Teisės fakultete (disertacijos tema ,, Kredito įstaigų veiklos reguliavimas mokesčių teisės normomis“). Povilas Gruodis turi daugiau nei 8 metų mokslinio darbo stažą, dėsto Vilniaus Universiteto Teisės fakultete, rengia publikacijas ir mokslinius straipsnius įvairiais su mokesčių teisė susijusiais klausimais, vadovauja mokslo darbams. Pagrindinės ekspertinių ir mokslinių tyrimų kryptys – mokesčių, finansų ir bankų teisės problemos. Povilas Gruodis taip pat turi sukaupęs didesnį nei 7 metų praktinio teisinio darbo stažą kaip mokesčių teisės srityje besispecializuojanti advokatas.

Trukmė: 4 ak. val.

Į mokymų kainą įskaičiuota: mokymų skaidrės, pažymėjimas

Vieta: online, Microsoft Teams

Renginio informacija

Pradžia: 2023-05-26 10:00
Pabaiga: 2022-05-26 13:00
Dalyvių skaičius Neribota
Kaina 60.00EUR